אודות

 Professional הינה חטיבה להשמת בכירים אשר מתמחה בגיוס והשמת דרג ביניים, ניהול וניהול בכיר ומובילה את תחום השמת הבכירים בישראל בכל המגזרים. החטיבה עוסקת בפתרונות גיוס והשמה ומציעה משרות בכירים ודרגי ביניים על פי התמחויות: פיננסים, כספים, הייטק, הנדסה, תפעול ושרשרת אספקה, שיווק ומכירות, ביוטק ,  ו- HR  מה שמאפשר העמקת המקצועיות של צוות ההשמה ומקנה יתרון של מענה ענייני, מהיר ומדויק הן למועמדים והן לארגונים.

ייחודה של  Professional נעוץ בתפיסתה את המועמד כגורם המרכזי והחשוב ביותר בתהליך ההשמה. כחטיבה העוסקת בגיוס המשאב החשוב ביותר להצלחתו של כל ארגון  Professional רואה בכל מועמד לקוח מרכזי. לכן ה"אני מאמין" המקצועי של החברה הוא ליווי צמוד של המועמד לאורך כל התהליך.

מתוך תפיסת עולם זו פועלת  Professional על פי מספר עקרונות מנחים:

היכרות כבסיס להתאמה מושלמת בתהליך ההשמה הארגון אמור לענות על צורכי המועמד בדיוק כשם שהמועמד אמור לענות על צורכי התפקיד. לכן, המפתח להתאמה אולטימטיבית בין הארגון לבין המועמד טמון בהיכרות מעמיקה של שני הצדדים ולמידת צורכיהם.

כדי לאפשר התאמה מושלמת לומדת  Professional  את מאפייני המשרה ודרישות התפקיד בהיבט מקצועי ואישיותי, מבצעת אבחון צרכים ומיפוי מדויק וממוקד של מאפייני הארגון ברמה המקצועית והארגונית ולומדת להכיר את רוח הארגון, תרבותו, ודפוסי התנהלותו. במקביל עורכת  תהליכי אבחון מוקפדים עם המועמד, ולומדת להכיר לעומק את רמת מקצועיותו, ניסיונו, הכשרתו, מיומנויותיו והעדפותיו המקצועיות והאישיותיות.

אתיקה של דיסקרטיות לרשות כל מועמד עומד צוות השמה בתחום התמחותו המקצועית, המלווה אותו תוך הקפדה מלאה על אינטימיות ודיסקרטיות מוחלטת.

מתן ייעוץ, מידע וכלים פרקטיים  Professional  היא החטיבה היחידה בישראל המספקת ללקוחותיה ולמועמדים מדד רבעוני בנוגע למגמות הביקושים לעבודה בדרגים בכירים, ומספקת תמונה על מפת התעסוקה בתחומים השונים.כמו כן, במסגרת התהליך, מומחי ההשמה עומדים לרשות המועמדים כדי להקנות להם כלים להתנהלות נכונה ואפקטיבית בראיונות עבודה, הערכות "שווי שוק" בשוק העבודה וכן ייעוץ בצמתי קריירה מרכזיים.

תחומי התמחות משרות בכירים ודרגי ביניים:

HR

מאגד תחתיו מקצועות שעניינם בהתאמת האדם הנכון למקום הנכון, ובשימור תנאי העבודה שלו. בעידן שבו משתלטים המחשוב והטכנולוגיה על כל תחומי החיים, ברור לכול כי המשאב האנושי הוא מקור העצמה והכוח המניע מאחורי כל עסק מצליח, וכי "האדם שמאחורי המכונה" הוא שמעניק לה משמעות. תחום ה-HR עוסק בגיוס האנשים, התאמתם המיטבית לתפקיד ושמירה על רווחתם ועל רווחת הארגון כולו

שיווק ומכירות :

עידן השפע הנוכחי, תחומי השיווק והמכירות הם מתחומי העיסוק הנדרשים ביותר. ניהול מכירות וסחר, שיווק, פרסום, דוברות או יח"צ, ניהול מותג, ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי וניהול קד"מ, ניהול תוכן או ניהול מוקדים – אלה גורמי התמיכה העוטפים את העסק ומאפשרים את צמיחתו. עבודת השיווק והמכירות מתבצעת בעולם דינמי ותוסס, חוצה מגזרים ושפות, ובכל סוגי המדיה – ומציעה עמדות מפתח ודרגי ביניים עם אפשרות לקידום ולהשפעה.תחום השיווק והמכירות הינו אחד התחומים המבוקשים בשוק, אנו מגייסים למגוון התפקידים מניהול מותג דרך ניהול דיגיטאל,מכירות,סחר ופיתוח עסקי

רכש תפעול ושרשרת אספקה :

ניהול המשאבים החומריים בשרשרת האספקה, שמטרתם לדאוג לקיומו של הציוד הנכון בכמות הנכונה, בזמן הנכון, במקום הנכון ובעלות הנמוכה ביותר. התחום מקיף את אמצעי התובלה, השינוע, האחסנה והאחזקה, החלוקה וההפצה. העמדות הבכירות בתחום כוללות משרות מדרגים שונים של קניינים, מנהלי רכש, יצוא וייבוא, מהנדסי מכונות, חשמל ומפעל, מנהלי ייצור ואחזקה, מנהלים טכניים ומנהלי מפעלים, מנהלי תשתיות ופרויקטים, מנהלי או"ש ותפ"י , אבטחה ובקרת איכות, לוגיסטיקה, תפעול ועוד.

תחום הלוגיסטיקה תפעול והנדסה מתמקד בעולמות תוכן שונים ומגוונים, ממהנדסי תעו"נ,אנשי רכש,הפצה ולוגיסטיקה ועד מנהלי ייצור,מהנדסי מכונות והנדסה אזרחית על כל ענפיה

ביוטק :

ענף הביוטק הישראלי נמנה כאחד הענפים המפותחים בעולם ומשרת כיום אינספור תעשיות בינלאומיות מהגדולות בעולם, בכללן תעשיות פרמצבטיקה, פלסטיקה , ביוטכנולוגיה, כימיקלים, מזון, רפואה ומכשור רפואי, קוסמטיקה ועוד…
תחום ביוטק מתמחה בגיוס מקצועי של אקדמאים בתחומי מדעי החיים, ביוטכנולוגיה, כימיה, מדעים מדויקים , הנדסה, מעבדה , רוקחות ומקצועות פארה-רפואיים, ומספק פתרונות גיוס והשמה לכל סוגי התפקידים בתחומים אלה, בכל מגזרי התעשייה.
בין מיטב לקוחותינו נמנים ארגונים מובילים מעולמות הפארמה, חברות לציוד ולמכשור רפואי, מזון , חקלאות ועוד..

פיננסים וכספים :

 אנו מתמחים בהשמת עובדים ובאיוש משרות פיננסיות בתחומי כלכלה, ראיית חשבון, ביקורת פנים, הנה"ח, חשבות שכר, גבייה וגזברות לעובדים בדרגים שונים ובטווח רחב של ותק וניסיון לתפקידים כגון – כלכלן בכיר, מנהל מחלקה כלכלית, מנהל כספים ועוד, בכל הסקטורים במשק. לאורך שנות פעילותינו יצרנו היכרות ומערכת קשרים מקצועיים מבוססת וענפה עם כל הגופים במשק כגון, חברות פיננסיות, תעשייתיות, קמעונאיות, ביטחוניות, בינלאומיות, הייטק ופארמה בהם ישנה דרישה קבועה לאיוש משרות אלו.

הנדסה ואדריכלות : 

ענף הבנייה הוא מאבני היסוד של המשק והוא המאגד תחתיו את כל מקצועות התכנון הביצוע והייזום של מבנים פרטיים ,ציבוריים,תעשייתיים, תשתיות וסביבה: אדריכלות, הנדסת בניין, הנדסת תשתיות, נוף וסביבה, פיקוח בנייה וקונסטרוקציה ועוד. אנו מגייסים עבור מקצועות אלו, את מיטב המהנדסים או הנדסאים בעלי התמחות בתחומי הבניין והסביבה – מהנדסי ביצוע, מנהלי פרויקטים, מהנדסי חברה, מפקחים, קונסטרוקטורים, אדריכלים, בוגרים טריים או בעלי ניסיון.